Služby

Svatební salon Angelika nabízí své modely v různých velikostech, provedeních i barvách. Velikosti modelů od 32 až 62 a také výška postavy je rozlišena od 150 cm až do 190 cm. Samozřejmostí je také úprava šatů přímo na nevěstu. Pokud si některá z nevěst nevybere z vystavených modelů, může si šaty objednat z katalogů, kde je další nabídka více než 1000 modelů. Všechny modely je možno objednat v jakékoli velikosti a také v různých barvách.

Nevěsta se také může rozhodnout, zda si šaty půjčí, nebo koupí. Pokud touží po zcela nových vlastních šatech, má i tuto možnost. Půjčovní ceny modelů se pohybují od Kč 1 000,-, prodejní ceny šatů od Kč 6000,- až po několik desítek tisíc korun.

Dále salon Angelika nabízí veškeré doplňky pro nevěsty: boty, bižuterii, závoje, ozdoby, peleríny, pompadúrky, kytičky do vlasů, spodní prádlo, podvazky, punčochy, ozdoby na auta, ozdoby do koláčů, stuhy, voničky, svatební oznámení, kytice, snubní prsteny.

Je připravena také nabídka módních pánských obleků od velikosti 48 až 60 v barvách světlých až po černé. Ceny se pohybují od Kč 500,- až po Kč 3000,-.
Na děti salon Angelika také myslí. Vybrat si můžete z více než 80 modelů šatů pro družičky od 1 roku až do 15 let v barvách bílé, krémové, růžové, fialkové, modré atd. Ceny těchto šatů jsou od Kč 300,- až do Kč 1000,- . Pro chlapce je nabídka obleků od 2 let až do 15 let a ceny od Kč 300,- až Kč 1000,-.
Vypůjčit si také můžete z více než 100 modelů společenských šatů po celý rok v ceně od Kč 500,-.

VÝPRODEJ KORZETOVÝCH SVATEBNÍCH ŠATŮ V JEDNOTNÉ CENĚ Kč 999,-.
STÁLÝ VÝPRODEJ PŘEDEŠLÝCH KOLEKCÍ PO CELÝ ROK.